Еко – це не тільки сортування та переробка сміття. В першу чергу – це відмова від речовин та матеріалів, що забруднюють навколишнє середовище на користь безпечних аналогів, а лише потім – утилізація того, чого уникнути неможливо. Наприклад, замість того, аби щоразу на касі купувати поліетиленовий пакет, можна взяти з собою полотняну торбинку. А за кавою ходити зі своїм горнятком. По-перше – це стильно, по-друге – зручно й практично, а по третє і найголовніше – екологічно.
Також EcoFriendly передбачає раціональні покупки, коли в твоєму кошику нічого зайвого, на кшталт «візьму поки по знижці, можливо потім знадобиться», а також намагання подарувати друге життя непотрібним речам, адже светр, який тобі вже набрид може врятувати когось від холоду.
Таких прикладів можемо навести безліч і ми обов’язково будемо обговорювати ці проблеми, шукати для них рішення та альтернативи.
Та для нас це не лише балачки, ми втілюємо еко-філософію і в наше виробництво.
- Для створення косметики ми обираємо безпечну сировину природного походження, що не була оброблена пестицидами та не піддавалась генетичним модифікаціям. То ж, потрапивши у ґрунт чи стічні води, наші компоеннти не нанесуть ні краплини шкоди, а навпаки можуть послужити добривом.
- Також ми звели до мінімуму утворення відходів у процесі виробництва, а ті, яких неможливо уникнути (ПЄТ тара, картонні ящики, плівка і скотч, що надходять с закупленою сировиною, виробничі рукавички) відправляємо на переробку.
- Всі ємності, що використовуються у виробництві виготовлені зі скла або нержавіючої сталі. Ганчірки піддаються компостуванню а дез. розчини абсолютно безпечні для людини, тварин та навколишнього середовища.
Купуючи косметику в магазині, що ми отримуємо, крім самого продукту?
Спочатку поліетиленовий пакет та чек, потім починаємо розгортати сам продукт: захисна плівка, картонна коробочка, інколи фіксатор та інструкція, далі пластикова баночка і маємо велику надію, що продукт в цій баночці безпечний та ефективний. А скільки таких баночок та пляшечок чекають своєї черги в ванній кімнаті? Деякі ти спробувала тільки раз, інші не підійшли, про деякі ти й забула, що купувала. І як результат – купа витрачених грошей, купа невикористаних засобів і купа пластику та паперових обгорток, на виробництво яких витрачаються природні ресурси. Доречі, в Україні поки що не весь пластик підлягає переробці. Так дуже популярна непрозора ПЕТ тара приймається не у всіх пунктах переробки і в найкращому випадку відправляється на спалювання.
- Для фасування продуктів ми обрали скляну тару з металевими кришечками. Скло має ряд переваг, серед яких безпечний склад, хімічна інертність по відношенню до вмісту тари, відсутність специфічного запаху, забеспечення кращих умов для зберігання продукту, ефективніша стерилізація, а також можливість повторного використання та переробки.
- Такій ємності в майбутньому знайдеться місце, наприклад на кухні для спецій чи у ванній кімнаті для рідкого засобу. А якщо ти не плануєш використовувати тару повторно, можеш повернути її нам та отримати знижку на наступне замовлення.
- На даний момент ми тільки налагоджуємо схему повернення і серед можливих варіантів: привезти по домовленості, або відправити нам укрпоштою. Найзручнішім буде робити повернення, коли в тебе вже назбирається від 10 ємностей.
- Ми з радістю будемо заохочувати свідомих людей знижкою 8 або 5 грн за кожну ємність. Обмінявши 10 флаконів, отримуеш 80 грн на покупку, а 10 баночок – на 50 грн. В пунктах прийому склотари дають копійки, та й нам купувати нову тару було б набагато вигідніше. Але ж справа не у вигоді, чи не так? Ми з тобою за свідоме споживання!
Також ми вважаємо, що якщо хочеш бути еко, то треба слідувати цьому до кінця, навіть коли пакуєш посилочку.
Ми розуміємо, як приємно відкрити ламіновану коробочку з яскравою стрічкою, наповнену конфетті, а ще з кольоровими наліпками, листівками, рекламним буклетом, візиткою і т.д. Але у всього цього на меті тільки миттєве враження (яке, доречі, входить у вартість твоєї покупки), після чого набір найчастіше йде на макулатуру і це в кращому випадку. Але якщо замислитись, то скільки ж дерев по всьому світу зрубуються на рекламну продукцію і отакі от «миттєві враження».
- Ми вирішили відмовитись від кольорових фантиків і, натомість, справляти враження якістю та відповідальністю. Ми не вкладаємо візитки, вся необхідна інформація присутня на етикетці або за QR-кодом. Ми не вкладаємо листівок – ти зрозумієш, що ми тебе цінуємо вже після першого використання засобів Kiri’Co. І на завершення, пакуночок заклеїмо екологічним скотчем, який можна компостувати.
Ми за свідоме споживання і за свідоме виробництво!
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.